Kontakt

Vážení zájemci/kyně o psychoterapii, 

od listopadu budu mít k dispozici několik volných míst pro psychoterapie nebo konzultace, individuální či párové. Pokud máte zájem, prosím kontaktujte mě. 

 

Kontaktovat mě je možné telefonicky, lze i emailem. Na zmeškané hovory reaguji jen co je to možné. Do emailu prosím uveďte (pokud je to možné) krátký popis Vašich obtíží. Nebo využijte kontaktní formulář: ZDE 

 

Přeji hřejivý podzim!

 

Srdečně 

Lucie

Email: poradna@podporamaterstvi.cz

Telefon: + 420 605 476 024  

 

Aktuálně praktikuji pouze v soukromé letňanské praxi a to v úterý, středu a čtvrtek převážně v dopoledních hodinách. 

 

Ve své praxi udržuji určitý poměr mezi terapiemi vedenými on-line a osobně. V současnosti přijímám klienty pro osobní setkávání (online forma jen v případě vládních opatření, karantény, nemoci, dovolené, pobyt mimo Prahu atd.) 

 

Při platbách preferuji bezhotovostní platbu předem na účet. 

 

Soukromá praxe Letňany, Praha 9

Nepomuckých 763/18

199 00 Praha 9 Letňany

Poloha na mapě:

 

Dopravní spojení MHD: stanice metra C - zastávka Letňany, dále bus 195 nebo 158 autobusová zastávka Staré Letňany (cca 5 min. od metra, chůze 20min.)

V okolí domu je modrá parkovací zóna. Parkovat bezplatně lze na parkovišti u začátku letňanského lesoparku (cca 200m od domu).  Vážení zájemci o psychoterapii, věnujte prosím pozornost aktuálním informacím v části "Kontakt". Děkuji.

 

Vítejte na místě pro ty, kteří se ocitli v obtížné životní situaci úzce či vzdáleně spojené s mateřstvím, rodičovstvím a partnerskými vztahy...

 

Vážení čtenáři a klienti, přeji Vám ze srdce vše nejlepší v novém roce 2017! Lucie