Služby a ceník

Při sjednávání spolupráce s klientem/kou vždy vycházím z jeho/jejích potřeb. Často se setkávám s obavou, že terapie bude příliš dlouhá. Je mou zkušeností, že často může pomoci i jedno sezení, které vás podpoří nebo vám pomůže se ve vaší situaci zorientovat. Záleží opravdu na vašich potřebách, které určují, zda se bude jednat o jednorázovou podporu, krátkodobou nebo dlouhodobou terapii.  

 

Služby jsou plně hrazeny klientem. Výhodou jsou krátké čekací doby - první kontakt do 24 hod. a objednání na přesný čas.

Jednou z výhod přímé platby je, že typ ani intenzita péče nejsou ovlivněny požadavky pojišťovny.

Další výhodou je absolutní diskrétnost, údaje o klientech neopouští mou praxi, není o nich informována zdravotní pojišťovna ani žádná jiná instituce.

 

Standardní poradenské a terapeutické sezení trvá 50 minut.

Cena sezení činí 800,- Kč.

 

Sezení párové a rodinné terapie trvají 80 minut.

Cena sezení činí 1 200,- Kč.

 

Sezení je možné platit hotově na místě nebo převodem na účet (před termínem sezení).

Objednané sezení terapie je možno zrušit bez poplatku do 48 hodin před začátkem sezení. Poté je účtován storno poplatek v plné výši ceny sezení.

 

V akutních případech, kdy pro vás není možné se dostavit (např. vzhledem k hospitalizaci v nemocnici, imobilitě) je možné domluvit návštěvní službu u vás nebo na jiném vhodném místě, pokud to mé časové možnosti dovolí.

 

Nabízím také možnost konzultací přes Skype. Pro bližší informace mě kontaktujte.

 Vážení zájemci o psychoterapii, věnujte prosím pozornost aktuálním informacím v části "Kontakt". Děkuji.

 

Vítejte na místě pro ty, kteří se ocitli v obtížné životní situaci úzce či vzdáleně spojené s mateřstvím, rodičovstvím a partnerskými vztahy...

 

Vážení čtenáři a klienti, přeji Vám ze srdce vše nejlepší v novém roce 2017! Lucie

 

Předpokládám, že nová místa se uvolní nejdříve v dubnu 2017.  Pro jednorázové konzultace je většinou možné zhruba do týdne termín nalézt (občas se stane, že se vytvoří místo po omluvě stávajícího klienta z důvodu nemoci, dovolené atd.)