Spolupracuji

Mou snahou je podporovat oborovou i mezioborovou spolupráci. Zde uvádím seznam zařízení, organizací i konkrétních fyzických osob, jejichž činnosti nebo práce s klienty si vážím a podporuji. 

 

ALIVIO - centrum pro terapii:

Jsem součástí týmu psychologů, psychoterapeutů a fyzioterapeutů centra Alivio, které nabízí poradenství a psychoterapii pro děti i dospělé, a svými komplexními službami pokrývá širokou škálu potíží.

Psychoterapeutické centrum Alivio

 

GAUDIA - PSYCHOTERAPEUTICKÉ CENTRUM:

Spolupracuji také s kolegy z psychoterapeutického centra Gaudia, které poskytuje psychoterapeutické a psychiatrické služby. Součástí nabídky služeb je i psychosomatická poradna zastřešená praktickým lékařem. Značka Gaudia zastřešuje také neziskovou organizaci Gaudia proti rakovině a Gaudia Institut poskytující vzdělávání. 

Psychoterapeutické centrum Gaudia

 

VERONIKA KUBRICHTOVÁ: 

Zakladatelka projektu "Máma v úzkých" a stránky podporující  "Úsměv mámy", které vznikly na základě osobní zkušenosti z prožité životní etapy.

Portál Úsměv mámy

 

MUDR. MICHAELA ROČŇOVÁ

Lékařka s praxí praktického lékaře a výcvikem v rodinné terapii nabízí psychosomatické konzultace zhodnocující všechny dosavadní potíže a jejich léčbu. 

www.psychosomatikapraha.cz 

 

CESTOU NECESTOU:

Krizové centrum pro rodinu Cestou necestou pomáhá týraným a jinak ohroženým dětem znovu najít šťastné dětství.  

Krizové centrum pro rodinu

 

 Vážení zájemci o psychoterapii, věnujte prosím pozornost aktuálním informacím v části "Kontakt". Děkuji.

 

Vítejte na místě pro ty, kteří se ocitli v obtížné životní situaci úzce či vzdáleně spojené s mateřstvím, rodičovstvím a partnerskými vztahy...

 

Vážení čtenáři a klienti, přeji Vám ze srdce vše nejlepší v novém roce 2017! Lucie

 

Předpokládám, že nová místa se uvolní nejdříve v dubnu 2017.  Pro jednorázové konzultace je většinou možné zhruba do týdne termín nalézt (občas se stane, že se vytvoří místo po omluvě stávajícího klienta z důvodu nemoci, dovolené atd.)